fbpx
10 C
Tirana
Tuesday, May 26, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Zona

Etiketim: zona

Erozioni shkatërron plazhet/ Zona turistike e Kunë Vainit po shkon drejt...

0
Ky plazh pas disa vitesh mund te mos ekzistojë me. Vite më parë kjo zonë ka qenë më e frekuentuara për bukuritë natyrore dhe...

Perimet thahen për ujë, zona e Lekajt në Rrogozhinë probleme me...

0
Të mbjellat e stinës në Lekaj të Rrogozhinës po thahen për shkak të mungesës së ujit për vaditje. Fermerët thonë se puna po u...

Rusia thotë se kurdët në Siri janë tërhequr plotësisht nga “zona...

0
Ministri rus i Mbrojtjes, Sergei Shoigu, tha se forcat e armatosura kurde ishin tërhequr nga një zonë e sigurtë pranë kufirit verilindor me Turqinë,...

Tiranë/ OSHEE do të ndërpresë energjinë 2 ditë në këto zona…....

0
Disa zona në kryeqytet do të kenë stakim të energjisë elektrike për shkak të remontit në kabinat elektrike. Sipas OSHEE...

Tiranë/ OSHEE do të ndërpresë energjinë 2 ditë në këto zona…....

0
Disa zona në kryeqytet do të kenë stakim të energjisë elektrike për shkak të remontit në kabinat elektrike. Sipas OSHEE...

Shumë zona në Tiranë pa ujë, UKT: U riparua defekti, ja...

0
Disa zona në Tiranë vuajnë ndërprerjen e ujit të pijshëm. Ndaj duke marrë shkas nga situata, Ujësjellës Kanalizime Tiranë ka sqaruar qytetarët përmes një...

Përfundon vijëzimi i rrugëve në dy zona në kryeqytet – Lajmi...

0
Ka përfunduar puna e shtrimit të rrugëve në zonën e njohur në kryeqytet si “Rruga e Elbasanit” dhe rrethrrotullimi i Sanatoriumit. Lajmin e ka bërë...