Ngjarje e rëndë në Librazhd, 75-vjecari hidhet nga ura në mes të qytetit – Lajmi i Fundit – Lajme

0
716
blank
Gjigandi

Një burrë në Librazhd është vetëhedhur nga ura mbi lumin Shkumbin duke gjetur vdekjen.
Mësohet se viktima është Shaqir Facja, rreth moshës 75-vjeçare.

Lexo edhe:  Pritja e ngrohtë dhe festa e çmendur e tifozëve të Napolit pas fitimit të Coppa Italia

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe bashkë me zjarrfikësit kanë bërë të mundur edhe nxjerrjen e trupit të viktimës.
Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu