Munishi i bindur: Ky cikël ka përfunduar, nuk jemi rastësisht në pozitën e parë

0
10
Gjigandi

Trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi është se Superliga e Kosovës nuk duhet të rifillojë garat, dhe kësisoj ekipit të tij duhet t’i dhurohet titulli i kampionit.

Gjatë debatit në emisionin ‘Sports Show’, Munishi tha se në aspektin sportiv,……

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu