9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pozitën

Etiketim: pozitën

Interi thyen rekordin negativ kundër Genoas, ngrihet në pozitën e dytë

0
Interi ka marrë fitore me rezultat 3:0 kundër Genoas në ndeshjen e Serisë A, duke e përmirësuar rekordin negativ në ndeshjet si mysafir kundër...

Guardiola insiston: Më e rëndësishme ta mbajmë pozitën e dytë sesa...

0
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka bërë të ditur se synimi kryesor i skuadrës së tij për gaarat angleze këtë sezon është ta...

Fonseca: Roma akoma shpreson për pozitën e katërt

0
Roma nuk është dorëzuar në garën për një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve. Sa i përket titullit të kampionit, Roma nuk është pjesë...

Fiton Real Madridi, rikthehet në pozitën e parë

0
Real Madrid ka vazhduar me fitore edhe në këtë xhiro të 31-të në La Liga. Reali këtë herë në shtëpi mposhti Mallorcan me rezultatin 2:0. Ishte...

Gabon Ballkani, humb pozitën e liderit në Superligë

0
Ballkani nuk ka arritur të mposht në shtëpi Drenicën, duke barazuar pa gola në Suharekë. Skuadra e Ismet Munishit u mundua me çdo kusht të...

Ivica Olic: De Bruyne, më i miri në pozitën e tij...

0
Ivica Olic nuk ka kursyer lëvdatat për De Bruyne. Ikona kroate e futbollit, Olic, ka dhënë disa komente mbi yllin belg të Manchester City, Kevin...

Munishi i bindur: Ky cikël ka përfunduar, nuk jemi rastësisht në...

0
Trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi është se Superliga e Kosovës nuk duhet të rifillojë garat, dhe kësisoj ekipit të tij duhet t’i dhurohet titulli...

Pyesni për kandidatin, mos flisni për pozitën e punës

0
Nëse dikush aplikon për të punuar për ju, nuk keni nevojë të flisni për pozitën në intervistë. Si kryeshef ekzekutiv dhe zyrtar i lartë operativ...

Trajneri gjerman konfirmon bisedimet me Milanin për pozitën e trajnerit

0
Rangnick konfirmon bisedimet me Milanin për pozitën e trajnerit. Drejtori i Red Bull Leipzigut, Ralf Rangnick, i ka konfirmuar bisedimet me Milanin dhe ka thënë...

Kërling, Kosova mbyll kampionatin botëror në pozitën e gjashtë

0
Ekipi i Kosovës në kërling, ka mbyllur garimin në kampionatin botëror të kërlingut për mikse, që po mbahet në Aberdeen të Skocisë. Kosova doli e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS