Moti, nis rënia graduale e temperaturave, në alpe nisin shirat – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

18 shtator 2019 moti do të mbetet me kthjellime dhe vranësira në shtim në pjesën e dytë të ditës , në alpe do të ketë rreshje shiu. Era do të jetë me drejtim Perëndim (W) me shpejtësi maksimale 8m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 3 me lartësi vale 0,3–1,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie graduale.Temperaturat min dhe max:
Zonat malore 12/26°C

Zonat e ulëta 14/30°C
Zonat bregdetare 18/28°C

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu