Plagosje me armë në Bulqizë – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Një ngjarje e rëndë njoftohet se ka ndodhur në Bulqizë. Gjatë nëtës së sotme ka patur të shtëna me armë si pasoje ka mbetur një përson i plagosur.
Eshtë plagosur me armë zjarri V.A.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:40 në ambientet e një lokali në Bulqizë
Ndërkohë polcia ka shpallur ne kërkim autorin dhe bashkë- punëtori i tij

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu