14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Plagosje

Etiketim: Plagosje

Dy shqiptar plagosen me thikë në Itali, autori i ngjarjes largohet...

0
Autoritetet italiane kanë njoftuar sot se dy persona me kombësi shqiptare u plagosën pasi u goditën me thikë përpara një lokali në Viale Europa...

Plagosje me armë zjarri në Durrës

0
Një person është plagosur me armë zjarri në afërsi të gjykatës së Durrësit.Nga informacionet e para se i plagosuri është një 42-vjeçar dhe është...

Pogradec/ I shpëtoi atentatit me 100 plumba dy vite më parë,...

0
Plagosja me armë zjarri e të riut në Pogradec sipas policisë ka ndodhur si pasojë e një konflikti disa vjeçar mes autorëve dhe të...

Ngjarja në Pogradec/ Babai i të plagosurit kërkoi azil në 2020:...

0
Atentati që ndodhi mesditën e sotme në Pogradec është një rast i përsëritur, pasi i plagosuri, Joan Muçallar është pronari i hotel “Voloreka” dhe...

I larë në gjak përfundoi në dyert e spitalit/ Kush është...

0
I plagosuri në Pogradec është Joan Muçllari, një emër jo i panjohur për mediat, pasi dy vite më parë iu bë atentat babait të...

Plagosje me armë zjarri në Kukës

0
Kukës- Plagosje me armë zjarri në KukësBurime për Noa.al informojnë se një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri ditën e sotme në...

Emrat/ Plagosje me armë zjarri në Kukës, policia: Autori u largua...

0
Të shtëna me armë zjarri janë shënuar pasditen e kësaj të diele në fshatin Shtiqen të Kukësit. Sipas informacioneve paraprake bën me dije se...

Një i plagosur nga të shtënat me armë në Tiranë, policia...

0
Një 39 vjeçar është paraqitur në orët e para të mëngjesit në spital me një plagë në këmbë, e cila dyshohet të jetë shkaktuar...

Sherr masiv në një parking në Tiranë, plagosen dy persona

0
Një sherr masiv ka shpërthyer në një parking në Tiranë në afërsi të Liqenit Artificial, ku dy perona kanë mbetur të lënduar dhe janë...

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, 3 të plagosur

0
Një aksident rrugor me 3 të plagosur ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në autostradën Tiranë-Durrës.Në aksident janë përfshirë mjeti i drejtuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS