Ballina Etiketimet Alpe

Etiketim: alpe

iPhone-i shpëtoi jetën e britanikut që ra në një gropë në...

0
Një burrë britanik që merrej me snowboard duhet të falënderoj iPhone-in e tij që i shpëtoi jetën pasi aktivizoi funksionin e tij të sigurisë...

Fotot/ Shfaqja misterioze e akullit rozë në Alpe mund të ketë...

0
Shkencëtarët në Itali po hetojnë shfaqjen misterioze të një pigmenti ngjyrë rozë në Alpe, të shkaktuara nga algat që përshpejtojnë efektet e ndryshimit të...

Moti, nis rënia graduale e temperaturave, në alpe nisin shirat –...

0
18 shtator 2019 moti do të mbetet me kthjellime dhe vranësira në shtim në pjesën e dytë të ditës , në alpe do të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24