Ministrja e Sportit në Francë sfidon skuadrën e Lyon: Nëse doni të shkoni në gjykatë, shkoni

0
46
blank
Gjigandi

Roxana Maracineanu, ministre e Rinisë dhe Sportit, ka dhënë mendimin e saj sa i përket vendimit për sezonin 2019/20.

LFP ka vendosur që t’i jap fund sezonit 2019/20, përfshirë edhe anulimin e Ligue 1, ku PSG u shpall kampione, kurse Lyon mbeti jashtë……

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu