fbpx
27 C
Tirana
E premte, 3 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Doni

Etiketim: doni

Nëse doni një marrëdhënie të shëndetshme dhe të gjatë, ndiqni këto...

0
Burra dhe gra ... ne mund të flasim të njëjtën gjuhë, por kjo nuk do të thotë që e kuptojmë njëri-tjetrin. Një studim zbuloi...

“Ma keni shpif”- Arbenita Ismajli poston foton para se të merrej...

0
Vetëm pak ditë më parë fotoja e modeles, Arbenita Ismajli, e cila shfaqej në faqen e Instagram-it të një klinike në Rusi bëri xhiron...

Nëse doni të dobësoheni: Këto janë ushqimet që nuk duhet të...

0
Dobësimi kërkon sakrifica dhe ndryshime në regjimin ushqimor. Por pesha e tepërt duhet të hiqet në të mirë të shëndetit. Kjo mund të tingëllojë si...

Reduktoni sasinë e konsumit të mishit të kuq nëse doni të...

0
“Ulja e konsumimit të mishit ka përfitime të shumta për shëndetin”! Çfarë përmban mishi që mund të rrisë rrezikun e vdekjes së parakohshme? Një...

Doni të dukeni si motrat Kardashian? Zbuloni koston e vërtetë për...

0
Nëse Kardashians janë inspirimi juaj i bukurisë, është më mirë të keni xhepa të thellë. Kim Kardashian, Kylie Jenner dhe motrat e tyre thuhet...

“Përmbahu zonja Tabaku…”/ Rama: Doni s’doni ju Eurobondi ishte një sukses...

0
“Përmbahu zonja Tabaku, përmbahu sepse gjuha e akuzave dhe fyerjeve nuk është as argument, as shembull qytetarie”. Kështu shkruan kryeministri i vendit në një...

“Të kthehet dënimi me vdekje”/ Reagon sërish deputeti: Vidhni sa të...

0
Deputeti i opozitës, Halit Valteri, i cili më herët në parlament bëri thirrje për kthimin e dënimit me vdekje për abuzuesit e fëmijëve, iu...

Këtë verë mund të vishni ç’të doni, por këto janë pesë...

0
Janë vetëm pesë ngjyra që ju bëjnë të dukeni të veshura shtrenjtë Nëse ke filluar dalëngadalë të ndryshosh gardërobën, më poshtë do të gjesh disa...

Ja sa kalori duhet të konsumoni, nëse doni të dobësoheni

0
Shumë individë ndjekin dietën me sasi të ulët kalorish gjatë ditës, për të humbur peshë. Kjo lloj diete kufizon marrjen e karbohidrateve dhe e...

“Zgjedhorja”/ Soreca: Të mbyllet tani marrëveshja, nëse doni negociata sa më...

0
Ambasadori i BE, Luigi Soreca ka reaguar, pas ambasadores amerikane Yuri Kim, për Reformën Zgjedhore. Ndërkohë që dje aktorët politik dështuan të mbajnë fjalën...