fbpx
12 C
Tirana
Tuesday, May 26, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Doni

Etiketim: doni

Doni ta shtyni plakjen? Veproni kështu…

0
Femrat, sidomos në vendet e zhvilluara, shpenzojnë shumë kohë, para dhe përpjekje për të sfiduar procesin e plakjes. Kjo është arsyeja pse reklama për...

Doni te dini ku eshte prodhuar celulari juaj? Eshte shume e...

0
Ju ka ndodhur ndonjëherë që të blini një celular të ri dhe të doni të dini ku është prodhuar? Epo tani...

Presidentit grek mesazh Shqiperine: Nese doni BE, ndryshoni qendrim per ushtaret...

0
Presidenti i Greqisë Prokopis Pavlopoulos mori pjesë në përurimin e objekteve personale të ushtarëve grekë të rënë në Shqipëri gjatë periudhës...

Rama: Nëse doni që gjërat të bëhen, zgjidhni gratë, burrat thonë...

0
Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se qeveria shqiptare ka bërë një rrugë të gjatë dhe të suksesshme mbi barazinë gjinore. Duke folur në...

Rama: Nëse doni që gjërat të bëhen, zgjidhni gratë, burrat thonë...

0
Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se qeveria shqiptare ka bërë një rrugë të gjatë dhe të suksesshme mbi barazinë gjinore. Duke folur në...