fbpx
17 C
Tirana
Sunday, April 5, 2020
Ballina Etiketimet Nëse

Etiketim: nëse

Roberti: Do të martohesha prapë me Norën, nëse do ta dija...

0
Robert Berisha ishte një nga të ftuarit e Luana Vjollcës në këtë të shtunë të “Shiko Kush Luan” . Sigurisht që do të pyetej...

Irani paralajmëron shtetet rajonale për pasojat nëse ato shkaktojnë trazira

0
Nënkryetari i Iranit Eshaq Jahangiri të shtunën paralajmëroi vendet e rajonit për pasoja të rënda të paspecifikuara nëse vërtetohet se ata ndërhyjnë për të...

Kremlini refuzon të pranojë nëse do të bëjë hetime mbi mercenarin...

0
Pamjet tronditëse që janë shpërndarë së fundmi, janë filmuar nga një mercenar rus i kompanisë private ushtarake Wegner, derisa disa ushtarë e torturuan dhe...

Fatma mbulon fytyrën, Alfio zbulon nëse do jetë në sallën e...

0
Moderatorja aq e dashur e ekranit, Fatma Methasani është në pritje të ëmbël. Ajo dhe partneri i saj kuzhinier, Alfio, do të bëhen së...

E frikshme ajo që ndodh me trupin nëse nuk konsumojmë shumë...

0
Uji është më i domosdoshëm për trupin se gjithçka tjetër që mund të konsumoni. Uji mundëson funksionimin e organeve në mënyrën e duhur, prandaj...

Çfarë do të ndodhte nësë paraja do të zhdukej nga bota?

0
Historianët besojnë se objektet metale që janë përdorur si para fillimisht janë implementuar në vitin 5 mijë para erës së re. Që nga ai...

Nëse dëshironi të bëheni të suksesshëm, ndalni këto tri shprehi toksike

0
A po ju duket jeta paksa e vështirë? Tërë kohën të shpërqendruar, tërë kohën shtohen faturat që duhet t’i paguani, vazhdimisht duhet të merrni...

Studimet: Nëse flini pranë një personi që gërhet, përjetoni këto probleme...

0
Është e vështirë të mohosh se jetesa me një person që gërhet mund të jetë vërtet sfiduese, sidomos nëse ai person është dikush me...

Reduktoni sasinë e konsumit të mishit të kuq nëse doni të...

0
“Ulja e konsumimit të mishit ka përfitime të shumta për shëndetin”! Çfarë përmban mishi që mund të rrisë rrezikun e vdekjes së parakohshme? Një...

Nëse i keni kapërcyer këto përvoja me sukses, atëherë jeni bërë...

0
1)Keni qenë me pushime dhe çdo gjë ka shkuar keq; nga vonesa e avionit deri tek çmimi stratosferik i makinës që keni marrë me...