Ministria e Mbrojtjes: Termeti 7.5 balle goditi Shqiperine – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Ministria e Mbrojtjes ka raportuar te dhenat e fundit ne lidhje me termetin qe goditi vendin diten e sotme. Sipas te fundit nga Igjeum: Termeti ka qene me magnitude 5.8 Rihter dhe intensitet mbi 7.5 balle.Lekundjet jane regjistruar 30 km ne veri te Durresit…ne bregdet afer Kepit Rodonit.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu