fbpx
34 C
Tirana
E premte, 10 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Ministria

Etiketim: Ministria

Covid-19/ Ministria e Shëndetësisë: Dy pacientë humbën jetën, 74 raste të...

0
Vazhdon të rëndohet bilanci i covid në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisisë bë ne me dije se në 24 orët e fundit kanë humbur jetën...

Covid-19/ Ministria e Shëndetësisë: Dy pacientë humbën jetën, 11 janë në...

0
Vazhdon të rëndohet bilanci nga covid-19 në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë bën me dije se në 24 orët e fundit kanë humbur jetën...

“Ministria e Arsimit nuk ka asnjë specialist të gjuhës shqipe”, thirrja...

0
Studiuesi Xhevat Lloshi ka qenë i ftuari i javës në emisionin “ODA” i cili ka folur për problemet që hasen në jetën e përditshme...

Dy humbje jete në Spitalin Infektiv, ministria jep detajet për viktimat...

0
Në 24 orët e fundit në vendin tonë kanë humbur jetën 2 persona të prekur nga Covid-19. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, kanë ndërruar jetë...

Londër, arrestimi kuksianit ndiqet nga ministria e Brendshme Priti Patel

0
Ministria e brendshme britanike Priti Patel duke ndjekur një operacion të National Crime Agency është bërë dëshmitare e arrestimit të një shqiptari. Top Channel...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 3 humbje jete dhe 82 të infektuar...

0
Në 24 orët e fundit, fatkeqësisht, një 63 vjeçare nga Tirana, një 65 vjeçar nga Tirana dhe një 60 vjeçar nga Elbasani, me disa...

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Humb jetën një tjetër pacient

0
Një humbje jete ka ndodhur në spitalin infektiv, si pasojë e COVID19. Një pacient 86-vjeçar nga Shkodra, i cili po trajtohej në terapi intensive...

Shkelën rregullat kundër Covid-19/ ISHSH gjobit 4 subjekte, Ministria e Shëndetësisë:...

0
Inspektorati Shtetëror Shëndetësor - ISHSH ka gjobitur 4 biznese të cilët kishin thyer rregullat e vendosur në kuadër të frenimit të përhapjes së Covid-19. Burimi:...

Rritja e rasteve/ Ministria: Sistemi shëndetësor në gatishmëri të shtuar, ruani...

0
Teksa është shtuar numri i viktimave dhe të infektuarve në vend prej Covid-19, në komunikatën e sotme për shtyp, Ministria e Shëndetësisë bëri sërish...

2 viktima të tjera nga Covid-19/ Ministria e Shëndetësisë: 45 raste...

0
Në komunikatën e përditshme, Ministria e Shëndetësisë bëri të ditur se së fundmi edhe dy persona të tjerë kanë humbur jetën, si pasojë e...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS