24.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Mbrojtjes

Etiketim: Mbrojtjes

Zjarret në vend, reagon ministria e Mbrojtjes: 22 vatra gjatë 24...

0
Ministria e Mbrojtjes ka reaguar në lidhje me vatrat e zjarrit në vend. Përmes një deklarate për mediat, ministria bën me dije se në janë...

Zjarret në vend, reagon ministria e Mbrojtjes: 16 vatra gjatë 24...

0
Ministria e Mbrojtjes ka reaguar në lidhje me vatrat e zjarrit në vend. Përmes një deklarate për mediat, ministria bën me dije se në janë...

Zjarret në vend, reagon ministria e Mbrojtjes: 26 vatra gjatë 24...

0
Ministria e Mbrojtjes ka reaguar në lidhje me vatrat e zjarrit në vend. Përmes një deklarate për mediat, ministria bën me dije se në vend...

Zjarret në vend, reagon ministria e Mbrojtjes: 26 vatra gjatë 24...

0
Ministria e Mbrojtjes ka reaguar në lidhje me vatrat e zjarrit në vend. Përmes një deklarate për mediat, ministria bën me dije se në vend...

Tërmeti dhe zjarret/ Shqipëria drejt anëtarësimit në Mekanizmin e Mbrojtjes Civile...

0
Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi dhe drejtori i Agjencisë Kombëtare për Mbrojtjen Civile, Haki Çako, pritën në një takim në ambientet e Qendrës Kombëtare...

Ministria britanike e Mbrojtjes e blen kompjuterin e parë kuantikë

0
Ministria e Mbrojtjes bëhet dikasteri i parë në qeverinë britanike që ka blerë kompjuterin e parë kuantikë.Kompjuterët kuantikë mund të bëjnë kalkulime shumë komplekse...

Dje u takua me Niko Peleshin, sot ministri i Mbrojtjes së...

0
Ministri i Mbrojtjes së Greqisë, Nikos Panagiotopoulos ka rezultuar pozitiv me koronavirus, një ditë pas takimit me homologun shqiptar, Niko Peleshi.Mediat në shtetin helen...

Ministria e Mbrojtjes në Shqipëri:Neutralizohen vatrat e zjarrit në ishullin e...

0
Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi, bën me dije se janë neutralizuar vatrat e zjarrit në ishullin e Sazanit. Në një status në rrjetin social...

Zjarri në Sazan, ministria e Mbrojtjes: FA ka në gatishmëri helikopterë,...

0
Ministria e Mbrojtjes ka reaguar në lidhje pikëpyetjet e ngritura se përse nuk po ndërhyret nga ajri për të shuar zjarret në Sazan. Në njoftimin...

Avancon zjarri në “Ishullin e Sazanit”, Ministria e Mbrojtjes në Shqipëri:...

0
Vatrat e zjarrit në 'Ishullin e Sazanit' vazhdojnë të jenë aktive ende, edhe pse prej disa orësh efektivët po luftojnë për shuarjen e tyre.Ministria...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS