Lyrical Son & Mc Kresha lansojnë këngën “Ajo po don”

0
17
Gjigandi

Lyrical Son dhe Mc Kresha sapo kanë lansuar projektin e tyre më të ri.

Kënga e  cila mban titullin “Ajo po don”, është vizuelizuar edhe me videoklip.

Se sa do të pëlqehet kjo këngë, do ta kuptojmë ditëve në vazhdim.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu