LAJM I FUNDIT/ Aksident në Tiranë, vdes në spital drejtuesi i motorit – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Një automjet dhe një motor janë përplasur në rrugën “Besim Fagu” e për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i motorit. Ai është dërguar me urgjencë në spital por nuk ka mundur të mbijetojë.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit tragjik, ndërkohë që është shoqëruar drejtuesi i mjetit.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu