22.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drejtuesi

Etiketim: drejtuesi

VIDEO/ Drejtuesi i motomjetit kryen manovër të rrezikshme, notuesi i shpëton...

0
https://www.facebook.com/abc24albaniatirane/videos/580028890508031 Edhe pse nuk kanë kaluar më shumë se 48 orë nga aksidenti tragjik, ku një skaf goditi për vdekje një 7-vjeçare. Ndërkohë që policia...

Përplasi për vdekje fëmijën me skaf, drejtuesi i mjetit rezulton ish-shef...

0
Një ngjarje e rëndë u shënua sot në Himarë, pasi skafi ka goditur për vdekje një fëmijë të mitur. Burime për median bëjnë me dije...

Nuk i ndalon patrullës dhe përplas dy policë në Durrës, arrestohet...

0
Një person është arrestuar pasi përplasi me makinë dy policë në Durrës.Ngjarja e rëndë ka ndodhur ne mbrëmjen e së enjtes pasi policët panë...

Ndahet nga jeta ish-drejtuesi i Sigurimit, Luan Pobrati/ Nga arrestimi në...

0
Luan Pobrati, ish drejtues i Sigurimit në kohën e regjimit komunist është ndarë nga jeta ditën e djeshme në moshën 67 vjeçare.Ai ka qenë...

​Caktohet drejtuesi tranzitor i Partisë Demokratike

0
Partia Demokratike deri në vendimmarrjen e institucioneve të partisë do të drejtohet nga nënkryetari i partisë dhe kryetari i Grupit Parlamentar, Enkelejd Alibeaj.Kjo është...

​Caktohet drejtuesi i ri i Partisë Demokratike

0
Partia Demokratike deri në vendimmarrjen e institucioneve të partisë do të drejtohet nga nënkryetari i partisë dhe kryetari i Grupit Parlamentar, Enkelejd Alibeaj.Kjo është...

Benzi del nga rruga, humb jetën drejtuesi 30-vjeçar, plagoset i riu

0
Një aksident ka  ndodhur në aksin rrugor Tepelenë-Përmet. Policia bën me dije se në afërsi të fshatit "Varibop", automjeti tip "Benz", me drejtues shtetsin...

Humbja e zgjedhjeve në 6 mars/ Drejtuesi i shtabit të PD...

0
Rezart Thupi, drejtues shtabi i PD Durrës ka sulmuar Grida Dumën, e cila një ditë më parë kërkoi dorëheqjen e Lulzim Bashës.  Sipas tij,...

E FUNDIT/ Aksident i trefishtë në Elbasan, drejtuesi i motorit në...

0
Pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit ka ndodhur një aksident I rëndë ku  dy makina dhe një motor janë përplasur. Burimet bëjnë me dije se drejtuesi...

Drejtori i tetë i hipotekës/ Emërohet drejtuesi i ri në Kadastrën...

0
Kadastra e Vlorës ka tashmë në krye drejtorin e tetë brenda një viti. Kreu i agjencisë shtetërore të kadastrës Artan Lame prezantoi juristin Andi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS