VIDEO/ Drejtuesi i motomjetit kryen manovër të rrezikshme, notuesi i shpëton për centimetra vdekjes

0
35
Gjigandi

Edhe pse nuk kanë kaluar më shumë se 48 orë nga aksidenti tragjik, ku një skaf goditi për vdekje një 7-vjeçare. Ndërkohë që policia ka nisur operacionet për largimin nga deti të mjeteve që nuk janë me dokumente të rregulla.

Një video që është postuar në rrjetet sociale, shfaqet një drejtues motomjeti që bën një manovër të rrezikshëm dhe kalon shumë pranë një notuesi, duke i rrezikuar jetën këtij të fundit.

Burri ishte duke notuar pranë bregut, ndërkohë që i afrohet një i ri me motorr uji duke e kthyer atë në 180 gradë, gjë që ka rrezikuar seriozisht jetën e pushuesit.

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu