Humbi kontrollin e mjetit, ndërron jetë e moshuara në Tiranë

0
59
Gjigandi

Një 60-vjeçare është gjendur pa shenja jete në Tiranë.

Dyshohet se shtetësia me iniciale S.Gj., të ketë humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit, për shkak të problemeve shëndetësore ku dhe ka humbur jetën.

Njoftimi i policisë:

Më datë 04.08.2022, në Laknas, shtetasja S. Gj., rreth 60 vjeçe, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit, për shkak të problemeve shëndetësore. Pas mbërritjes së shërbimeve të Policisë, në vendngjarje, kjo shtetase është gjetur pa shenja jete.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu