“Ishalla bie nga shkalla kur të dalësh”/ Veliaj i kthehet komentuesit: Eci si zdroms prej dëmtimit

0
Gjigandi

Gjatë një ndeshjeje futbolli me miqtë e tij këtë të premte kryebashkiaku Erion Veliaj duket se ka pësuar edhe një dëmtim dhe për këtë i është dashur edhe një vizitë tek një fizioterapist.

Por ajo që spikat është batuta epike e tij me komentues.
Ton1kros: Ishalla bie nga shkallët kur të dalë nga klinika
Erion Veliaj:S’ke fat lal sot shpëtova edhe pse eci si zdroms prej dëmtimit. Me gjasë dhe afatgjatë sa të kem fizioterapistin sportiv më të mirë në Tiranë

Burimi: top-channel.tv

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu