5.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Ishalla

Etiketim: Ishalla

“Ishalla bie nga shkalla kur të dalësh”/ Veliaj i kthehet komentuesit:...

0
Gjatë një ndeshjeje futbolli me miqtë e tij këtë të premte kryebashkiaku Erion Veliaj duket se ka pësuar edhe një dëmtim dhe për këtë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS