24.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Eci

Etiketim: eci

​Astronauti që eci për herë të parë në hapësirë

0
Edward White më 3 qershor të vitit 1965, eci për herë të parë në hapësirë.Astronauti amerikan White doli nga sonda "Gemini" në një lartësi...
“Po eci” arrin dy milionë klikime, Unikkatil: Nuk e kam në plan të ndalem

“Po eci” arrin dy milionë klikime, Unikkatil: Nuk e kam në...

0
Ditë më parë reperi i njohur, Unikkatil u rikthye me një projekt të ri muzikor.Kënga "Po eci" ngjalli reagime të shumta dhe u konsiderua...
Rikthehet Unikkatil, publikon këngën “Po eci”

Rikthehet Unikkatil, publikon këngën “Po eci”

0
Reperi i njohur shqiptar, Unikkatil ditë më parë zgjoi kureshtjen e fansave të tij të shumtë se ai po përgatiste diçka të re.Dhe, sot...

Lleshaj se njeh ‘marshin indietro’: Nuk dorëhiqem, eci përpara

0
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka dy deklarata kontradiktore rreth së ardhmes së tij politike, teksa në Shkodër deklaroi se do të largohej nga...

“Ishalla bie nga shkalla kur të dalësh”/ Veliaj i kthehet komentuesit:...

0
Gjatë një ndeshjeje futbolli me miqtë e tij këtë të premte kryebashkiaku Erion Veliaj duket se ka pësuar edhe një dëmtim dhe për këtë...

Astronauti që eci për herë të parë në hapësirë

0
Edward White më 3 qershor të vitit 1965, eci për herë të parë në hapësirë. Astronauti amerikan White doli nga sonda “Gemini” në një lartësi...

Prita në Meksikë: 13-vjeçari eci 23 kilometra për t’i ikur masakrës

0
Një 13-vjeçar që i ka mbijetuar një sulmi të personave të dyshuar të karteleve të drogës në Meksikë ndaj disa amerikanëve mormonë, ka fshehur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS