8.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zdroms

Etiketim: zdroms

“Ishalla bie nga shkalla kur të dalësh”/ Veliaj i kthehet komentuesit:...

0
Gjatë një ndeshjeje futbolli me miqtë e tij këtë të premte kryebashkiaku Erion Veliaj duket se ka pësuar edhe një dëmtim dhe për këtë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS