Hong Kongu pëson recension ekonomik, shkak protestat

0
1
Gjigandi

Hong Kong u zhyt në recesion për herë të parë në dekadë.

Të dhënat e qeverisë konfirmuan të premten se ekonomia u zvogëlua nga protestat gjithnjë e më të dhunshme anti-qeveritare dhe lufta e përshkallëzuar e……

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu