HINA: Gara e Francës dhe Gjermanisë për udhëheqjen e NATO-s

0
31

Franca dhe Gjermania garuan për udhëheqjen evropiane në NATO të mërkurën në Bruksel, gjatë takimit të parë të ministrave të jashtëm të Aleancës, pasi presidenti francez Emmanuel Macron tha se Aleanca kishte pësuar një……

Gjigandi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu