32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Udhëheqjen

Etiketim: udhëheqjen

HINA: Gara e Francës dhe Gjermanisë për udhëheqjen e NATO-s

0
Franca dhe Gjermania garuan për udhëheqjen evropiane në NATO të mërkurën në Bruksel, gjatë takimit të parë të ministrave të jashtëm të Aleancës, pasi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS