Gjendet i vrarë me armë në banesë një 69-vjeçar, dyshimet e para të policisë

0
8
Gjigandi

Një 69-vjeçar është gjetur i pajetë në banesë nga familjarët. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, ndërsa policia dyshon se ai është vetëvrarë me armë gjuetia.

Nuk dihen ende si ka ndodhur ngjarja, ndërsa policia ka marrë në pyetje familjarët dhe po punon për të sqaruar rrethanat.

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 09.06.2022, rreth orës 06:15, në lagjen “Ujë Ftohtë”, Vlorë, është gjetur në banesë nga familjarët, dyshohet i vetvrarë me armë gjuetie shtetasi Z. M., 69 vjeç, banues në Vlorë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu