Ballina Etiketimet Nj

Etiketim: nj

‘Një ditë magjike dhe e veçantë’; dalin fotot e ditëlindjes së...

0
"Një ditë magjike dhe e veçantë". Kështu festoi Cristianinho ditëlindjen e tij të 12-të, në një ceremoni intime. Georgina Rodríguez, partnerja e Cristiano Ronaldos...

Snapchat po punon në një abonim me pagesë – flitet se...

0
Snapchat po bën teste të brendshme të një abonimi me pagesë të quajtur Snapchat Plus, i cili me sa duket do t'ju japë përdoruesve...

NASA hasi në një objekt të çuditshëm në Mars – por...

0
Agjencia amerikane e hapësirës, NASA ka hasur në një objekt të ndritshëm në Mars. Rover Perseverance i tyre kapi një objekt të ngjashëm me...

Meta po lanson një dyqan për avatarët në mënyrë që t’i...

0
Meta po lanson një dyqan online ku përdoruesit e Facebook, Instagram dhe Messenger mund të blejnë veshje dixhitale për avatarin e tyre.Marka e para...

LG lanson monitorin Dual-Up – për kryerjen e shumë detyrave në...

0
Përdorimi i dy monitorëve në të njëjtën kohë është ideal për kryerjen e shumë detyrave, duke i lejuar përdoruesit të shikojnë disa grupe të...

Amazon do të dërgojë me dronë porositë në një qytet në...

0
Kompania Amazon bëri të ditur se do të fillojë shërbimin e dërgesave falas me dronë në një qytetin e largët të Lockeford në Kaliforni,...

Adobe do të ofrojë një version falas të Photoshop për shfletues

0
Adobe planifikon të prezantojë së shpejti një version të zvogëluar të mjetit të saj popullor të redaktimit të fotografive të quajtur Photoshop, i cili...

“Batterygate”: Miliona përdorues mund të marrin ‘dëmshpërblim’ pasi Apple përballet me...

0
Miliona përdorues të iPhone mund të fitojnë të drejtën e një "dëmshpërblimi", pas lansimit të një pretendimi ligjor që akuzon Apple për "ngadalësimin e...

Facebook po planifikon një ridizajnim të madh për të konkurruar me...

0
Mark Zuckerberg dhe zyrtarë të tjerë të Metas e bëjnë të qartë se konkurrimi me platformën TikTok është prioriteti i tyre dhe tani dihen...

Fundi i një epoke 27 vjeçare – që nga 15 qershori...

0
Ky muaj shënon fundin e një epoke pasi Microsoft vazhdon me planet për të hequr gradualisht Internet Explorer.Sipas mediave të huaja, bëhet fjalë për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24