9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Policis

Etiketim: policis

Policisë merr pajisje profesionale për të luftuar trafikun e armëve të...

0
Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim (UNDP) në Kosovë do t'i dorëzojë sot Policisë së Kosovës (PK) pajisje profesionale në vlerë prej më...

Gjendet i vrarë me armë në banesë një 69-vjeçar, dyshimet e...

0
Një 69-vjeçar është gjetur i pajetë në banesë nga familjarët. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, ndërsa policia dyshon...

Tritol makinës së punonjësit të policisë në Kavajë

0
Një automjet tip "Opel" ka shpërthyer mbrëmjen e së martës në qytetin e Kavajës.Automjeti, në pronësi të shtetasit Lulëzim Muça me detyrë Inspektor tek...

Shan dhe ofendon punonjësit e policisë, arrestohet 27-vjeçari! I vëllai i...

0
Dy vëllezër të dehur janë përplasur me punonjësit e policisë gjatë mbrëmjes së djeshme dhe kanë shkatërruar Komisariatin e Pogradecit, duke dëmtuar portën, tavolinat...

Drejtori i policisë, Gledis Nano vizitë në SHBA! Takon zyrtar të...

0
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano ka shkuar në SHBA në kuadër të një vizite pune disaditore.Ai udhëtoi drejt Uashingtonit me...

Shpërthim me tritol në banesën e oficerit të policisë në Shkodër,...

0
Një shpërthim me tritol është regjistruar në orët e para të mëngjesit të së enjtes në banesën e efektivit Pëllumb Vukaj në Shkodër.Policia bën me...

Rikthehet tritoli! Çfarë po ndodh në Shkodër? Pse po sulmohen efektivët...

0
Kohët e fundit Shkodra është kthyer në epiqendrën e sulmeve ndaj efektivëve të policisë. Metoda më e përdorur është ajo e vendosjes së tritolit...

Kapet me armë, municione luftarake e uniforma të policisë, arrestohet 25-vjeçari...

0
Policia e Tiranës ka njoftuar sot arrestimin e një shtetesi 25-vjeçar, pasi është kapur me armë e municione luftarake. Policia bën të ditur se...

Operacion antikanabis në Dukagjin/ Aksidentohet efektivi i policisë, bie në humnerë

0
Një efektiv i policisë se Qarkut të Shkodrës është aksidentuar gjatë një operacioni antikanabisi në Dukagjin.Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kaluar ku Rrok Frroku...

Përshihet nga flakët autobusi me pasagjerë, dyshimet e policisë për ngjarjen

0
Një autobus me pasagjerë është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Vlorë -Fier, tek mbikalimi i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS