Gjendet i vdekur në shtëpi një burrë/ Ja emri – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Një 65-vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij, ku jetonte i vetëm.
Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Elbasanit dhe sipas policisë nga hetimet e deritanishme në trupin e Engjëll Hasekiut nuk janë gjetur shenja dhune.Policia e Elbasanit/ Informacion paraprak

Në lagjen ‘Luigj Gurakuqi’, Elbasan, në banesë është gjetur pa shenja jete shtetasi E. H., rreth 65 vjeç, i cili jetonte i vetëm në banesë.
Nga këqyrja paraprake e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu