E rëndë në Francë! Shqiptarja gjendet e masakruar me thikë – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Francë ku, një grua 56-vjeçare me origjinë nga Kosova është gjetur e vrarë.
Bashkëshorti i saj telefonoi policinë i shokuar pasi e gjeti partneren të vdekur në shtrat dhe të mbuluar nga gjaku.

Sipas raportimeve, ajo është therur disa herë me thikë dhe ka qenë e goditur edhe  në qafë.
Çifti jetonte në një banesë sociale në Adoma, në rrethin Strasburg të Neudorf. Policia po heton në lidhje me zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje të rëndë

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu