Meta i bashkohet manifestimit, ulet në gjunjë dhe bën shqiponjën me duar

0
137
Gjigandi

Manifestimi i sotëm i thirur në shesh nga vetë presidenti i vendit ka një numër masiv pjesëmarrësish.

Sipas deklaratave të vetë presidentit tubimi është thirrur për të mbrojtur Kushtetutën nga oligarkët dhe për të drejtat e qytetarëve.

Edhe Presidenti Ilir Meta iu është bashkuar qytetarëve në shesh.

Lexo edhe:  Holanda e vendosur: Mos të hapen negociatat me Shqipërinë

Meta sapo ka dalë nga Presidenca është ulur në gjunjë dhe ka bërë edhe simbolin e shqiponjës me duar.

Presidenti ka zgjedhur këtë formë për të falenderuar qytetarët që i janë përgjigjur thirrjes së tij.

page-27

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu