9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Presidenti Ilir Meta

Etiketim: Presidenti Ilir Meta

Meta i bashkohet manifestimit, ulet në gjunjë dhe bën shqiponjën me...

0
Manifestimi i sotëm i thirur në shesh nga vetë presidenti i vendit ka një numër masiv pjesëmarrësish. Sipas deklaratave të vetë presidentit tubimi është thirrur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS