fbpx
10 C
Tirana
Tuesday, May 26, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Meta i bashkohet manifestimit

Etiketim: Meta i bashkohet manifestimit

Meta i bashkohet manifestimit, ulet në gjunjë dhe bën shqiponjën me...

0
Manifestimi i sotëm i thirur në shesh nga vetë presidenti i vendit ka një numër masiv pjesëmarrësish. Sipas deklaratave të vetë presidentit tubimi është thirrur...