9 C
Tirana
Wednesday, February 26, 2020
Ballina Etiketimet Shqiptarja

Etiketim: Shqiptarja

Kjo është shqiptarja me të cilën po bashkëpunon Kim Kardashian

0
Përveç grimierit Mario Dedivanovic, tani Kim Kardashian ia beson kujdesin për lëkurën e saj një tjetër shqiptareje. Bëhet fjalë për kosovaren Toksa Husted, një eksperte...

Shqiptarja Cika sukses dhe famë në Zvicër

0
Tashmë ajo është një super talente dhe e vlerësuar me punën e saj jo vetëm nga klientela shqiptare por edhe ajo e huaj sidomos...

Punonte ne shtepive e grekeve, vodhi mijëra euro dhe bizhuteri, arrestohet...

0
Një 30-vjeçare shqiptare, e cila punonte si ndihmëse shtëpiake, është arrestuar nga policia. Ajo akuzohet se ka vjedhur bizhu dhe para...

E rëndë në Francë! Shqiptarja gjendet e masakruar me thikë –...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Francë ku, një grua 56-vjeçare me origjinë nga Kosova është gjetur e vrarë. Bashkëshorti i saj telefonoi policinë...