Durmishi: Pretendenti për kryetar i FFK-së me kërcënoi në telefon, do ta lajmëroj në polici

0
Gjigandi

Zëdhënësi i klubit të futbollit Prishtina, Avni Durmishi, në profilin e tij në facebook, njofton se është kërcënuar. 

“Pretendenti për kryetar i FFK-së, Arianit Ahmeti sa po me kërcënoi në telefon. 

Sa të kthehemi në Prishtine do ta lajmëroj rastin ne polici”, njofton Durmishi.

Askush nuk e di se çfarë po ngjan sot në Gjilan dhe pas ndeshjes Gjilani-Prishtina.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu