3.5 C
Tirana
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Polici

Etiketim: Polici

“Më gjuaji në orar të punës”/ Delinda Disha demaskon policin, i...

0
Aktorja e njohur e humorit Delinda Disha, është përballur së fundmi me një situatë aspak të këndshme. Ajo është hasur me një polic që...

U kap duke futur drogë në burgun e Drenovës, polici refuzon...

0
Nevis Ibrahimi, polici që tentoi të fuste një sasi lënde narkotike në burgun e Drenovës nuk ka pranuar të flasë, teksa është marrë në...

EKSKLUZIVE/ Ja dëshmia e parë e Gert Shehut në polici

0
Kryedemokrati Sali Berisha ka rënë përtokë pasi është qëlluar me grusht nga një person në protestën e PD. Agresori është Gert Shehu i cili...

Ndalimi i Ramazan Rrajës, shoqërohet në polici edhe djali i deputetit...

0
Ditën e sotme policia ka zhvilluar një aksion ku kanë ndaluar me një makinë të blinduar Ramazan Rraja, nipi i deputetit të PS, Rrahman...

Lajm i fundit/ Të shtëna me armë zjarri në “Kodra e...

0
Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në “Kodrat e Diellit”, në Tiranë, ku janë raportuar të shtëna me armë zjarri. Policia...

Sukseset e Policisë dhe Prokurorisë së Korçës/ Modeli se si hetimi...

0
-Redaksionale- Ngjarjet e ndodhura në qarkun e Korçës kanë një emërues të përbashkët, autori u gjet ose ngjarja u parandalua. Ekziston dhe një shprehje e...

Detaje tronditëse/ Përplasi për vdekje 12-vjeçarin, polici tenton ti japë fund...

0
Një oficer policie në Gjirokastër, përplasi për vdekje një fëmijë 12- vjeçar. Ngjarja tragjike ndodhi gjatë të shtunës në fshatin Valere të Gjirokastrës, por...

Deizi Arapi dhe Marsel Buçi përfundojnë në polici, fillon hetimi për...

0
Fillon hetim ndaj shefit të krimeve në komisariatin e Devollit, për veprën “kryerja e veprimeve arbitrare”. Mbrëmjen e djeshme janë shoqëruar në komisariat shtetasja Deizi...

Armët në Tiranë/ Policia e Shtetit del me njoftim zyrtar: Disa...

0
Diten e djeshme në Tiranë u zbulun një  sasie armësh e municionesh, ndërkoh që Policia e Shtetit del sot me njoftim zyrtar ku ndër...

Patrulla ndaloi disa të dehur, dhunohet polici në Orikum

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë mbrëmjes së sotme në Orikum, ku pas një kontrolli rutinë të ushtruar nga punonjësit e Policisë, një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS