“Më gjuaji në orar të punës”/ Delinda Disha demaskon policin, i publikon identitetin

0
Gjigandi

Aktorja e njohur e humorit Delinda Disha, është përballur së fundmi me një situatë aspak të këndshme. Ajo është hasur me një polic që sipas saj, pasi i ka vënë gjobën “e ka gjuajtur”.

Ajo nuk ka nguruar as të publikojë emrin e policit në fjalë.

“Ruhuni o gra, vajza, nëna, motra se sot keni në qarkullim një polic që përveç gjobës ju bën dhe si kodosh… Eh kur do dhe polici në orar të punës të gjuajë për laraska. Drejtoria të marrë masa për policët që shkelin etikën e punës dhe kalojnë kufinjtë e komunikimit, nuk respektojnë uniformën”,- shkruan Delinda e cila më pas ka marrë shumë mesazhe të vajzave që janë gjendur në të njejtën situatë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu