Ndalimi i Ramazan Rrajës, shoqërohet në polici edhe djali i deputetit të PS

0
Gjigandi

Ditën e sotme policia ka zhvilluar një aksion ku kanë ndaluar me një makinë të blinduar Ramazan Rraja, nipi i deputetit të PS, Rrahman Rraja.

Sakaq sipas informatave të fundit bashkë me Ramazan Rrajan është shoqëruar sot nga policia dhe djali i deputetit Rrahman Rraja, Rexhep Rraja, i cili pak vite më parë u akuzua për dhunimin dhe kërcënimin e një vajze.

Raportohet se policia po kryen kontrolle dhe verifikime për mjetet e blinduara.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu