Dhurata Dora vjen me plot ritëm me “Ferrari”

0
24
Gjigandi

Dhurata Dora sapo ka publikuar këngën e re me titull “Ferrari” bashkë me videoklip.

Në skenat e këtij klipi, këngëtarja erdhi me kostume të ndryshme dhe në secilën dukej shumë e veçantë.

Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar vet Dhurata, mix/masterin e bëri Avaxus, ndërsa producent është Panda Music.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re të Durata Dorës, e cila ka premisat e hitit veror.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu