Çfare ndodhi? Policia shoqeron disa persona tek Unaza e re – Lajmi i Fundit

0
75
blank
Gjigandi

Banoret e Unazes se Re njoftuan se janë shoqëruar në polici disa nga zërat kryesorë te protestës një vjeçare në mbrojtje të shtëpive të tyre nga nje projekt korruptiv i qeverisë dhe bashkisë së Tiranës Edhe ne keto momente policia është atje, njoftojne banoret e unazes. Ndërsa gratë po mblidhen tek vendi i protestës. Punonjës të policise kanë shoqëruar në komisariat, Gramos Shehun dhe Ilir Katiraj, te dy banore te Unazes. Ilir Katiraj është përsoni qe goditi me kepuce Ramen te spitali i Traumës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu