Aksidenti i frikshëm në Elbasan, ja kush janë dy viktimat – Lajmi i Fundit

0
103
Gjigandi

Dy persona kanë humbur jetën dhe një tjetër mbeti i plagosur si pasojë e një aksidenti automobilistik në Elbasan.
Sipas policisë, aksidenti u regjistrua në fshatin Selitë, ndërsa mësohet se viktimat janë Agron Shermlli, 48 vjeç dhe Agim Menci 50 vjeç.

Lexo edhe:  ‘Dritani nuk ishte ish i dashuri im , ai më kërcënonte ‘ – Lajmi i Fundit – Lajme

 
Nuk dihen ende rrethanat e aksidentit, ndërkohë policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu