‘Zemra ime ra ne dashuri me ju’, vogelushja ben per te qare prinderit biresues – Lajmi i Fundit – Lajme

0
81
Gjigandi

Një vajzë e vogël po shkrin zemrat në të gjithë botën pasi u kap në kamera duke folur për momentin kur takoi për herë të parë nënën dhe babain birësues.   Një grua nga Dallas, Texas ndau videon e vajzës së saj të vogël duke biseduar, e cila shpejt u bë shumë e ndjekur. Në klip, Gaby po kujton momentet e saj të udhëtimit drejt shtëpisë me familjen e saj të re për herë të parë kur ishte katër vjeç.     Duke iu referuar motrës së saj të vogël Lily, e cila u birësua gjithashtu me të, Gaby e pyeti nënën e saj: ‘Kur linda unë dhe kur lindi Lily? E dini si kemi lindur?’ pastaj vazhdon tregon sa e emocionuar ishte kur i takoi dhe se do jetë gjithmonë për ta.     Një moment epik është ai kur Gaby i thotë nënës se zemra e saj ra në dashuri me ta kur i pa për herë të parë.

Lexo edhe:  Kepi i Rodonit jepet me koncesion, kush eshte kompania fituese - Lajmi i Fundit - Lajme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu