Vazhdon situata e rëndë nga përmbytjet në Fushë Krujë, shteti askund – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Gjendja në zonën e Fushë Krujës pas shirave dhe përmbytjeve vazhdon të jetë e rëndë.
Nga fotot dhe videot që vijnë nga kjo zonë, duket se qindra banesa vazhdojnë të jenë në ujë dhe ndihma e shtetit nuk është askund.

Koordinatori i PD-së në këtë zonë, Bujar Vukaj ka denoncuar me video dhe foto pamjet e rëndë ku ndodhen banesat e bizneset e zonës.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu