fbpx
14 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Situata

Etiketim: situata

Situata e Pjanic, boshnjaku mesazh Juventusit!

0
Mesfushori i Juventusit, Miralem Pjanic, ka lënë një mesazh në Instagramin e tij në lidhje me të ardhmen. Boshnjaku po përflitet shumë për një...

Dasho: Virulenca e Covid-19 në rënie, situata në verë do të...

0
Erion Dasho, ekspert i shëndetit publik, në një intervistë për Ora News, u shpreh se të dhënat shkencore që vijnë nga institutet, tregojnë se...

Situata në burgje, Ismaili raporton në komisionin e sigurisë kombëtare

0
Disa nga të dënuarit që përfituan leje të përkohshme pas situatës së pandemisë janë rikthyer në qeli pasi kanë shkelur rregullat. Megjithatë drejtori i...

Situata pas Shembjes së Teatrit, Presidenti Meta thërret në takim opozitën...

0
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka thirrur në një takim opozitën e bashkuar. Burime për Ora News bëjnë të ditur se takimi do të zhvillohet...

Shqipëri, tensionohet situata tek teatri – sinjalizohet rrënimi i tij gjatë...

0
Situata është tensionuar tek Teatri Kombëtar pasi artistët thonë se janë sinjalizuar për një ndërhyrje për prishjen e tij gjatë mbrëmjes së sotme. Kjo ka...

“Situata mund të përkeqësohet”, Rama jep alarmin për gazetën spanjolle

0
Kryeministri Edi Rama paralajmëroi se kriza për shkak të koronavirusit mund të përkeqësohet nëse shifrat kapërcejnë. Gjatë një interviste për gazetën spanjolle “El Periodico”, Rama...

Situata e Covid-19 në Shqipëri/ Basha mbledhje online me ekspertë nga...

0
Personalitetet politike dhe ekspertë në 3 shtete, Shqipëri, Francë dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë mbajtur një konferencë online ku u diskutua rreth...

Situata ekonomike, Mziu i sugjeron Bashës protesta popullore si në Poloni

0
Ish kryetari i bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu thotë se zhvillimi i protestave popullore si në Poloni do ishte e vetmja zgjidhje për vendin. Mziu ka...

Tensionohet situata te ‘Unaza e Re’, nderhyn policia…

0
Tensionohet situata te protesta e banorëve të Astirit.   Këta të fudit bllokuan rrugën për disa minuta,...

“Nxehet” situata tek Astiri/ Protestuesja bën thirrjen e fortë: Rrëmbeni pushkët,...

0
Vijon edhe sot protesta e banorëve të Astirit, të cilët protestojnë kundër shembjes së banesave të tyre.Teksa fliste e revoltuar, një nga banoret ka...