Trajneri më i vjetër i Premier League

0
13
Gjigandi

COVID-19 u ka marrë jetën shumë personave në botë, dhe moshat e shtyra kanë pasur më pak rezistencë ndaj këtij virusi.

“Po, unë jam gati të kthehem. Këto janë vitet, por është e rëndësishme se si ndjeheni”, ka deklaruar Hodgson.

“Sapo të thirrem, unë do të kthehem në punë”.

Deklarata e Hodgson është e ndryshme me atë të disa futbollistëve në Premierligë, të cilat kanë frikë të luajnë gjatë kohës së koronavirusit.

Në Premirligë, klubet janë duke u kthyer në stërvitje, ndërsa sezoni mendohet të vazhdojë pas 12 qershorit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu