fbpx
17 C
Tirana
Saturday, June 6, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Trajneri

Etiketim: trajneri

Ish trajneri i Prishtinës në protestë para Kuvendit të Kosovës

0
Qytetarë të shumtë që janë mbledhur pranë objektit të Kuvendit ku edhe po mbahet seanca plenare e Kuvendit është votuar Qeveria “Hoti”. Në protestë është...

Trajneri i Werderit: Ja pse e largova Rashicën

0
Trajneri i Werder Bremen, Florian Kohfeldt, ka zbuluar se u detyrua ta largojë Milot Rashicën nga loja herët në pjesën e dytë në fitoren...

Trajneri i Atalanta, Gasperini: Kundër pesë zëvendësimeve

0
Trajneri i Atalanta, Gian Piero Gasperini, është shprehur kundër opsionit për pesë zëvendësime. Mundësia për të shfrytëzuar pesë zëvendësime duket të ketë qenë e panevojshme,...

Bylbyl Sokoli në Vetëvendosje? Trajneri i njohur e zbulon të vërtetën

0
Trajneri i njohur, Bylbyl Sokoli, ka thënë se lajmet që ai është bërë pjesë e Lëvizjes Vetëvendosje janë vetëm spekulime dhe se nuk ka...

Befason trajneri i Premier Ligës: Testova pozitiv me coronavirus

0
Në një intervistë të dhënë për mediat angleze, trajneri i Leicester Cityt, Brendan Rodgers ka pranuar se ishte infektuar me coronavirus. Rodgers u shpreh se...

Robben: Ky është trajneri më i miri në botë

0
Arjen Robben kthehet të flasë për futbollin dhe për vitet e kaluar te Bayern Munich nën drejtimin e Pep Guardiola. “Guardiola është trajneri më i...

Robben: Ja pse Guardiola është trajneri më i mirë në botë

0
Arjen Robben kthehet të flasë për futbollin dhe për vitet e kaluar te Bayern Munich nën drejtimin e Pep Guardiola. “Guardiola është trajneri më i...

Trajneri i njohur shqiptar do ta drejtoj klubin suedez

0
Trajneri i njohur shqiptar nga Shkupi, i cili jeton në Malmo të Suedisë, Agim Sopi, është bërë me klub të ri. Ish trajneri i kampionëve...

Trajneri i Dortmundit e pranon: Do ta kemi të vështirë ta...

0
Trajneri i Borussia Dortmundit, Lucien Favre, e ka pranuar se skuadra e tij do ta ketë shumë të vështirë ta ndalojë Bayern Munichun në...

Trajneri i Bayernit flet pas fitores ndaj Dortmundit

0
Trajneri i Bayernit, Hansi Flick ka pranuar se fitorja ndaj Borussia Dortmundit në derbi është hap i madh dhe i rëndësishëm në garën për...