Theo Hernandez ironizon Inter: ‘Do të fitonte, dua të di çfarë thonë tani!’

0
7
Gjigandi

ITALI- Milan ka fituar titullin kampion. Por kunji mbetet rivalja e vjetër Inter.

Theo Hernandez shijon fitoren e titullit kampion dhe ka një ‘kunj’ për Interin. “”Kemi besuar gjithmonë. Njerëzit flisnin, Inter ishte favorit, do të fitonte, tani dua të di se çfarë thonë”, kanë qenë fjalët e francezit.

“Tani duhet të vazhdojmë kështu. Imazhi më i bukur janë tifozët: kanë besuar që në fillim te ne. Duam të falënderojmë të gjithë ata që kanë qenë me ne që në fillim”. Në lidhje me Champions-in e ardhshëm.

“E rëndësishme është që kemi fituar kampionatin sot. Kemi një muaj dhe më pas do të japim gjithçka: falë këtij titulli do të japim gjithçka”, ka thënë Theo. Inter si favorit? Kush e fitoi titullin? Ne”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu