27.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Hernandez

Etiketim: Hernandez

Theo Hernandez ironizon Inter: ‘Do të fitonte, dua të di çfarë...

0
ITALI- Milan ka fituar titullin kampion. Por kunji mbetet rivalja e vjetër Inter.Theo Hernandez shijon fitoren e titullit kampion dhe ka një 'kunj' për...

80 metra inkursion dhe gol për kornizë, Theo Hernandez: Nuk dua...

0
Goli i tij ishte për kornizë, vulosi fitoren 2-0 ndaj Atalantës. Me siguri, tifozët kuqezinj, por jo vetëm, nuk do ta harrojnë atë për...

Theo Hernandez nuk dëshiron të transferohet te PSG, preferon Milanin

0
Theo Hernandez është i vendosur të qëndrojë te Milan. Mbrojtësi spanjoll do të kundërshtojë çdo lëvizje në drejtim të PSG, për të qëndruar te Milan,...

PSG dëshiron të bashkojë vëllezërit Hernandez në kullën Eiffel! Zbulohet superbuxheti

0
Njëri në qendër të mbrojtjes, tjetri në krah të majtë! PSG është duke menduar seriozisht për të bashkuar dy vëllezërit Lucas dhe Theo Hernandez. Njëri...

PSG afër marrëveshjes me Theo Hernandez

0
PSG mund t’i vjedh Theon skuadrës së Milan. Theo Hernandez, një nga lojtarët më të mirë të skuadrës së Milan këtë sezon, është afër marrëveshjes...

Xavi Hernandez shfaqet optimist

0
Ndonëse me 32 vite mbi supe, Lionel Messi vijon të luajë në nivele të larta dhe të shfaqet jo vetëm protagonist me Barcelonën, por...

Dorëzohet Milan, vendos ta shesh Hernandez nëse PSG paguan kaq para

0
Gjiganti nga Serie A, ACMilani është i gatshëm që ta shes Theo Hernandezin. Milani ia ka bërë me dije Paris Saint-Germainit se duhet të paguajë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS